Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

ul. Mickiewicza 10, 64-630 Ryczywół

 

Pracownicy

Struktura Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

 

Kierownik

tel. 67 28 37 635

tel. 603 503 161

 

 

Elżbieta Gawrońska

e.gawronska@ryczywol.pl

 

Księgowość

tel. 67 28 37 635

tel. 603 503 161

 

Beata Klimas – Główny Księgowy

b.klimas@ryczywol.pl

 

Kamila Singer –  Referent

    k.singer@ryczywol.pl

 

 

Praca Socjalna

tel. 67 28 37 635

tel. 603 503 161

 

 

Krystyna Figiel – Specjalista pracy socjalnej

k.figiel@ryczywol.pl

 

Ewelina Wiśniewska – Pracownik socjalny

e.wisniewska@ryczywol.pl

 

Magdalena Janka – Pracownik socjalny

m.janka@ryczywol.pl

 

 

Asystent rodziny

tel. 67 28 37 635

tel. 789 059 267

 

 

Bożena Sierpowska

b.sierpowska@ryczywol.pl

 

 

Świadczenia Rodzinne

Fundusz Alimentacyjny

 

tel. 67 28 37 635

tel. 789 059 267

 

 

Jolanta Mielżyńska – Inspektor

j.mielzynska@ryczywol.pl

 

Alina Piechowiak – Inspektor

a.piechowiak@ryczywol.pl

 

 

Świadczenie Wychowawcze (500+)

Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

Stypendia szkolne

tel. 67 28 37 002 wew. 27

tel. 789 201 177

 

Agata Żak – Inspektor

a.zak@ryczywol.pl

 

 

Usługi opiekuńcze

tel. 67 28 37 635

tel. 603 503 161

 

Agnieszka Mazurek

Anna Kuchta

Jolanta Grześkiewicz

Małgorzata Nawrot

Informacje

Liczba wyświetleń: 532
Utworzono dnia: 20.03.2020
Dokument wprowadził:
Agata Żak

Historia publikacji

  • 28.09.2021 11:52, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 28.09.2021 11:47, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 02.07.2021 15:19, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy