Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej - Ryczywół

O instytucji

Struktura Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

 

Kierownik

tel. 67 28 37 635

tel. 603 503 161

 

 

Elżbieta Gawrońska

e.gawronska@ryczywol.pl

 

Księgowość

tel. 67 28 37 635

tel. 603 503 161

 

Beata Klimas – Główny Księgowy

b.klimas@ryczywol.pl

 

Kamila Singer – Referent

    k.singer@ryczywol.pl

 

 

Praca Socjalna

tel. 67 28 37 635

tel. 603 503 161

 

 

Krystyna Figiel – Specjalista pracy socjalnej

k.figiel@ryczywol.pl

 

Ewelina Wiśniewska – Pracownik socjalny

e.wisniewska@ryczywol.pl

 

Magdalena Janka – Pracownik socjalny

m.janka@ryczywol.pl

 

 

Asystent rodziny

tel. 67 28 37 635

tel. 789 059 267

 

 

Bożena Sierpowska

b.sierpowska@ryczywol.pl

 

 

Świadczenia Rodzinne

Fundusz Alimentacyjny

tel. 67 28 37 635

tel. 789 059 267

 

 

Jolanta Mielżyńska – Inspektor

j.mielzynska@ryczywol.pl

 

Alina Piechowiak – Inspektor

a.piechowiak@ryczywol.pl

 

 

Świadczenie Wychowawcze (500+)

Dodatki mieszkaniowe i energetyczne

Stypendia szkolne

tel. 67 28 37 002 wew. 27

tel. 789 201 177

 

 

 

Agata Żak – Inspektor

a.zak@ryczywol.pl

 

 

 

Usługi opiekuńcze

tel. 67 28 37 635

tel. 603 503 161

 

Agnieszka Mazurek

Anna Kuchta

Jolanta Grześkiewicz

Małgorzata Nawrot

 

Nasza siedziba

Na zjęciu budynek Urzędu Gminy, w którym mieści się siedziba Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 800-1600
Wtorek-Piątek: 730-1530

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Styczeń 2022
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Imieniny

portal informacyjno-usługowy

225051111 - numer telefonu dla Seniorów potrzebujących wsparcia